Telemarketing to bardzo rozwojowa dziedzina. Z tej formy dotarcia do klienta korzysta coraz więcej osób i nie ma w tym niczego dziwnego. Bezpośrednia sprzedaż jest najskuteczniejszym sposobem pozyskania leadów. Tak naprawdę w ciągu pierwszych 3 minut rozmów jestem y w stanie podjąć decyzje zakupowe.

Niepełnosprawni na rynku pracy

Osoby niepełnosprawne mają zapewne nie lada problem ze znalezieniem zarobkowego zajęcia dla siebie. Większość ofert pracy jest bowiem kierowana dla zdrowych. Wymaga też codziennego stawiania się w pracy, co może być problemem. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest telemarketing. Nowoczesna narzędzia nie wymagają wychodzenia z domu. Można pracować w dowolnym miejscu. Wystarczy mieć tylko komputer z dostępem do internetu, a do tego zainstalowane dedykowane oprogramowanie. To bardzo duże udogodnienie.

Jeden program, wiele możliwości

Nowoczesne programy do call center to wiele możliwości. Przede wszystkim można swobodnie zarządzać danymi z dowolnego miejsca. Bez problemu edytuje się rekordy, przypisuje je do danego konsultanta, a do tego generuje oferty. Poza tym menedżer może na bieżąco monitorować prowadzone działania marketingowe i weryfikować ich zgodność z założeniami. Większość systemów oferuje bowiem dokładny wgląd w historię rozmów, ilość wykonanych połączeń czy wreszcie pozyskanych leadów. Można też odsłuchiwać przeprowadzone rozmowy, by pracować nad polepszeniem efektów kampanii.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *